Bozkır Haberleri - Sayfa 20

bozkiryildizi.com ve dereici.com Yenilendi

bozkiryildizi.com ve dereici.com Yenilendi

İnternet Haftası ve Türkiye'ye internetin gelişinin 15. yıldönümünün yaklaştığı günlerde Bozkır'lı hemşehrilerimizde boş durmuyor. Geçtiğimiz günlerde açılan Sazlı ve Koçaş sitelerinin ardından bozkiryildizi.com ve dereici.com siteleri yenilenerek hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu.

31 Mart 2008 Bozkır Haberleri Yorum Yok Devamı
kocas.net ve sazli.net Yayına Başladı

kocas.net ve sazli.net Yayına Başladı

İnternetin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde Bozkır'ımızın, kasaba ve köylerimizin siteleride her geçen gün artıyor.

27 Mart 2008 Bozkır Haberleri Yorum Yok Devamı
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Mevlid kandiliniz,Türk milletine,İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olması dileğiyle. Kandiliniz Mübarek olsun.

19 Mart 2008 Kutlama Mesajları 2 Yorum Devamı
Konyalı Hülya Dereliye Destek Olalım

Konya'lı Hülya Dereli'ye Destek Olalım

Popstar Alaturka yarışmasında yarışan ve geçtiğimiz hafta Bozkır Ekibi eşliğinde Aslan Mustafam türküsünü seslendiren hemşehrimiz Hülya Dereli birincilik için mücadele ederken aynı zamanda memleketimizin tanıtımı yapıyor. 106 aday numarası ile yarışan Hülya Dereli'ye destek vermek için 106 yazarak 3004'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

17 Mart 2008 Bozkır Haberleri 2 Yorum Devamı
Orhan Gencebay Heyecanla Açıkladı

Orhan Gencebay Heyecanla Açıkladı

Arslan Mustafa Türküsü, Türkiye'nin milli marşlarından birisidir.Bu türküde müthiş bir tavır vardır ve bu türkü çok önemlidir.Orhan GencebayYukarıdaki bu söz; Büyük Sanatçı Orhan Gencebay tarafından 16 Mart 2008 Pazar günü Star televizyonunda yayınlanan Popstar Alaturka adlı yarışmada, sahne alan Hülya isimli kızımızın Bozkır Ekibi'nin eşl.

16 Mart 2008 Bozkır Haberleri 1 Yorum Devamı
Bozkır Ekibi Star TV de

Bozkır Ekibi Star TV de

İlçemizin önemli değerlerinden birisi olan Bozkır Ekibi , 16 Mart Pazar Günü saat 20:00 da Star TV de yayınlanan Popstar Alaturka yarışmasında sahne alacak. Folklor haftasının gerçekleşeceği yarışmada yarışmacılar kendi yörelerine ait eserleri , kendilerine özgü kıyafet ve halk dansları eşliğinde seslendirecek.

14 Mart 2008 Bozkır Haberleri Yorum Yok Devamı
Fenerbahçeden Sazlı Köyüne Yardım

Fenerbahçeden Sazlı Köyüne Yardım

İlçemize bağlı Sazlı köyünde öğretmenlik yapan Abdullah AKGÜL'ün eğitim ve öğretimle ilgili ihtiyaçlar konusunda Fenerbahçe Kulübü'ne yazdığı yazıya olumlu yanıt geldi. Konya Fenerbahçeliler Derneği  Sazlı Köyü İlköğretim Okuluna  1 dizüstü bilgisayar ,  projeksiyon cihazı , perde ile 155 CD ve 40 kitaptan oluşan eğitim setini hediye etti.

13 Mart 2008 Bozkır Haberleri 2 Yorum Devamı
Bozkırlılar Derneğinde Etli Bulgur Pilavı İkramı

Bozkırlılar Derneği'nde Etli Bulgur Pilavı İkramı

Merkezi İstanbul'da bulunan Bozkırlılar Derneği'de 1 Mart Cumartesi günü meşhur Bozkır etli bulgur pilavı ikram edildi. Zeytinburnu'ndaki dernek lokalinde gerçekleşen programa dernek yetkilileri, çevre kasaba ve köy dernekleri genel başkanları başta olmak üzere 50'ye yakın hemşehrimiz katıldı.

02 Mart 2008 Kültürel 1 Yorum Devamı
Kuruluşundan günümüze Karacaardıç

Kuruluşundan günümüze Karacaardıç

Karacaardıç Köyü Yardımlaşma Derneği ve www.bozkiryildizi.com sitesi işbirliği ile 2 Mart 2008 Pazar günü "Kuruluşundan günümüze Karacaardıç" konulu konferans verildi. Karacaardıç Köyü genel merkez binasında gerçekleşen konferansa değerli ilim adamları ve hemşehrilerimiz Osman HORASANLI ve Ali ÖZKAN katıldı.

02 Mart 2008 Kültürel 1 Yorum Devamı
Hüsnü Tunanın Babası Vefat Etti

Hüsnü Tuna'nın Babası Vefat Etti

AKP Konya Milletvekili hemşehrimiz Hüsnü Tuna’nın babası Bayram Tuna vefat etti. Dün Sultan Selim Camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Bayram Tuna 85 yaşındaydı. Bayram Tuna’ya Cenab-ı Allah’tan rahmet yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

29 Şubat 2008 Vefat - Başsağlığı 2 Yorum Devamı

 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter