Konya'lı Hülya Dereli'ye Destek Olalım

Konyalı Hülya Dereliye Destek Olalım


Popstar Alaturka yarışmasında yarışan ve geçtiğimiz hafta Bozkır Ekibi eşliğinde Aslan Mustafam türküsünü seslendiren hemşehrimiz Hülya Dereli birincilik için mücadele ederken aynı zamanda memleketimizin tanıtımı yapıyor. 106 aday numarası ile yarışan Hülya Dereli'ye destek vermek için 106 yazarak 3004'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

1983 yılında Konya'da doğan Hülya Dereli küçük yaşta babasını kaybetti ve liseden sonra çalışma hayatına atıldı. Kendine ait beste ve güfte çalışmaları yapan Hülya bestekar ve söz yazarı Timur Alpsakarya ve Konya'nın önemli bestekarlarından Aşık Salihi'nin yönlendirmeleriyle müzik piyasasına adım atmış.
17 Mart 2008 Bozkır Haberleri 5831 Okunma
Yorumlar

bayramari07 bayramari07
2008-03-23 16:10:20

İçimizden biri olan hülya kardeşimizi tüm konyalılar olarak desteklemeliyiz.Çünkü  onun hayalleri gerçekleşmiş  olacak,konyamızında güzel bir reklamı yapılmış  olacak.Jüriden bazılarının kasıtlı  olarak eleştirmelerine rağmen bizlerin desteğiyle Hülya yoluna devam etmeli.
      HÜLYA yı  DESTEKLEYELİM… 

mutsuz mutsuz
2008-04-05 15:05:56

slm bozkırlılar hemşehrimiz hülya’ya destek olalım bu hafta son ikiye kaldı  yeterli oyu alamazsa elenecek   hep beraber destek olalım   hemen 106 yaz 3004 e gönder yarın saat 8e kadar vaktiniz var tanıdıklarımıza da söyleyelim şimdiden atacagınız mesajlar için teşekkürler hep destek tam   destek hepiniz ALLAHA EMANET OLUN

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter