Hakkımızda

Cennet Vatanımız Türkiye'mizin ve Bozkırımızın Yiğit İnsanları,
Hanımefendi ve Beyefendi Kardeşlerimiz, Saygıdeğer Hemşerilerimiz,
Milletlerarası haberleşme kaynaklarının en başında gelen Internet ortamında Bozkırımızın tanıtımı amacıyla hizmete açmış olduğumuz bozkir.net adlı web sitemizde bizleri hiç yalnız bırakmayan yediden yetmişe vefakarlık örneği gösteren, sitemize sahip çıkarak bizleri sahiplendiğiniz, güçlendirdiğiniz, moral ve cesaret kaynağımız olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Sitemiz önümüzdeki günlerde yapacağı yenilik ve değişikliklerle sizlere hizmete devam edecektir. Bu hizmeti verirken sizlerin yapıcı eleştirilerinizi de bekliyoruz.

"Ben" değil, "Biz" olarak çıktığımız bu kutlu yolda, Bozkır'ı bağlı kasaba ve köylerini layığı ile bütün dünyaya bilimsel temellere dayandırarak tanıtmak amacındayız. Bunun için gereken hukuki alt yapımızı da oluşturmuş durumdayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Anayasası ve Kanunları dahilinde Bozkırımızı Internet yoluyla bütün dünyaya tanıtacağız. Bunu bütün Bozkırlılarla ve kendisini Bozkırlı hissedenlerle yapacağız.

Hepinize gönül dolusu selamlarımızı, saygılarımızı ve muhabbetlerimizi sunuyoruz.

Kullanım Koşulları ve Telif Hakları

  • bozkir.net adresindeki yayının tamamı veya bir bölümü site yönetiminden izin alınmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, basılıp yayınlanamaz. Bu sitenin içeriği telif hakları kapsamındadır ve Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 ile koruma altına alınmıştır. İçeriğimizin editörlerimiz tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.
  • Dürüst Kullanım İlkesi, Genel Ahlâka ve Edebe mugayir fiil ve eylemler ile Hackleme girişiminde bulunup, bu girişimi gerçekleştirenler hakkında gereken hukuki işlemler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine göre gerçekleştirilecektir.
  • Ayrıca, dijital ortama aktarılmış olan Ali Ulvi ÜLKER'in sahibi olduğu BOZKIR GÜLDESTESİ ve KÜLTÜR DİLİYLE BOZKIR adlı eserlerin korsanlar tarafından telif hakkı ihlalini teşvik etmek, buna aracı olmak, mümkün kılmak veya yapılmış bir ihlali gizlemek maksadıyla telif hakkı yönetim bilgisini kasıtlı olarak yanlış vermeyi, silme veya değiştirmeyi yapanlar hakkında da yine, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri amir olacaktır.
Sistem Bilgisi
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter