Üyelik Sözleşmesi

•Sitemizden kısıtlama olmaksızın yararlanabilmek için üyelik kaydı yaparak kullanıcı olmak gerekmektedir. Kullanıcı olabilmek için 7 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir.

•Bu sözleşmenin kabul edilip bozkir.net'e kayıt olunması durumunda şahıs bozkir.net sitesinin kullanıcısı olmaktadır. Hizmet ve bilgilerden yararlanma konusunda bozkir.net'in kullanım koşulları geçerli olacaktır. Kullanıcı tüm site kullanım kural ve kısıtlamalarına uyacağını kabul ve taahhüt eder.

•Kullanıcılarımızdan, bozkir.net'e üye olurken genel kabul gören ahlaki değerlere uygun olan bir takma ad almalarını rica ederiz. Aksi fark edildiği durumda kullanıcıya haber verilmeksizin kullanıcı adları ve hesapları silinebilir. Alınan takma adlardan dolayı sitemiz bir sorumluluk kabul etmez ve sorumluluk kayıt olan kişiye aittir.

•bozkir.net'te iki farklı takma ad ve/veya hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir. Bunun dışında birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir.

•bozkir.net, üye olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. Bu bilgileri herhangi bir kurum veya üçüncü şahıslara vermez. Gerektiği zaman yasal mercilere bildirir.

•bozkir.net üyeleri diledikleri zaman kullanıcı panellerinden üyeliklerini sonlandırabilirler. Üyelikten çıkanların forumda ve diğer bölümlerdeki mesaj ve yorumları silinmez. Site yönetiminden silinmesi istense de bozkir.net'in böyle bir zorunluluğu yoktur.

•bozkir.net'teki hak kısıtlamaları yöneticiler tarafından değiştirilebilmektedir bu yüzden bu yönde maddeler ilerde bu anlaşmaya eklenebilir ve kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Bu koşulları kabul ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak üyelik işlemini başlatabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter