MEZUNİYET GÜNÜ 7 Yıl önce (10 Mayıs 2011 12:37)

Vakfımızın geleneksel olarak düzenlemeye başladığı  her yıl yapılan mezuniyet günü,  bu yıl 4 Haziran 2011 Cumartesi günü  saat 13:30 ile 16:00 arası  yapılacaktır.

 

GELENEKSEL MEZUNİYET GÜNÜ

  Sayın mezunlarımız,

Vakfımızın geleneksel olarak düzenlemeye başladığı  her yıl yapılan mezuniyet günü,  bu yıl 04 Haziran 2011 Cumartesi günü  saat 13:30 ile 16:00 arası  yapılacaktır.  Bu   yaptığımız etkinliklere bütün yeni ve eski mezunlarımız davetlidir.  Vakfımızın geleneksel mezuniyet toplantısında.  Mezun bursiyerlerimize Vakfımızın hatırası  plaket verilerek onurlandırılacaklardır.  İstanbuldaki çeşitli üniversitelerden 15 öğrencimiz mezun olacaklardır.

******************************************************************************************************************************

SAYIN BURSİYERLERİMİZ,
  2010-2011 ÖĞRETİM YILININ SONUNA GELDİK.BU SENE MEZUN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİNİ  ÇIKARDIK.
4.HAZİRANDA.CUMARTESİ  GÜNÜ  SAAT 13:30 İLE 16:00 ARASI VAKIF MERKEZİNDE MEZUNİYET GÜNÜ  YAPMAYI UYGUN GÖRDÜK.
  BUNLARI SİZE SUNUYORUZ BİZE EN GEÇ  9 MAYIS AKŞAMINA KADAR DÖNÜŞ  YAPMANIZ GEREKİYOR.MEZUN OLAMIYANLAR VEYAHUT GÖZÜMÜZDEN KAÇANLAR VARSA MEZUN OLACAK KİŞİLER   İLE LİSTEYE BAKIP LİSTEDE İSMİ  GEÇEN KİŞİLER BİZE 9-MAYIS AKŞAMINA   ONAY VERMELERİ  GEREKİYOR.BİZE MAİL ATMALARI YADA TELEFONLA ARAMALARI GEREKİYOR.!!!!!!!

 

 

SIRA                 AD SOYAD                   ÜNİVERSİTE -  FAKÜLTE-                                                                            SINIF

1-  ABDURRAHMAN CAN İSTANBUL ÜNİ.  HASAN ALİ  YÜCEL EĞT.  FAK.  İLKÖĞRETİM MAT.  ÖĞRT.  4 SINIF

2 -UBEYDULLAH TAŞ  İSTANBUL ÜNİ.  İLAHİYAT FAK.  SINIF 4

3-  AYŞEGÜL ATASOY HALİÇ  ÜNİ.  FEF MOLEKÜLER BİYOLOJİ  VE GENETİK 4 SINIF

4-TURGUT ALTUN MARMARA ÜNİ.  TEKNİK EĞT.  FAK.  ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH-5

5-  Yusuf UĞULU İSTANBUL ÜNİ.  CERRAHPAŞA TIP   SINIF 6

  6-  RÜBEYYA BAŞAR İSTANBUL ÜNİ.  EĞİTİM FAK.  DİN KÜL.  AHLAK BİL.  ÖĞRT.  4

7-  FATMA AKKOYUN İST.ÜNV.  BAKIRKÖY SAĞ.Y.O.  HEMŞİRE 4

8-  M.FATİH KATIRCI İST.ÜNV.İKTİSAT 4

9-  AYSEL YILMAZ MARMARA ÜNV.  İLAHİYAT 4

10-  RUKİYE ÇINAR MARMARA ÜNV.  İLAHİYAT 4

11-  BEHİÇ  BARIŞIK İST.ÜNV.  İŞLETME 4

12-  İSMAİL AY   İTÜ  İNŞAAT MÜH.  4  

13-  ABİDE ESER KIYAK MARMARA ÜNV.  İLAHİYAT 4

14-  HÜSEYİN ÖZGÜR CESUR İSTANBUL ÜNİ.  MÜH.  FAK.  ÇEVRE MÜH.  4

15-  SELMAN ABDURRAHMAN VAROL İTÜ  UZAY MÜH.  4      

 

MEZUN BURSİYERLERİMİZ.