9. bozkir.net İstanbul Buluşması

(6522 kez okundu)
navruzm Mustafa Navruz
20 Mesaj
Yönetici
9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (07 Ocak 2011 21:44)

Hayat o kadar hızlı  akıp gidiyor ki.  En son buluşmamızı  dün gibi hatırlıyorum ama üzerinden neredeyse 2 yıl geçmiş.  (Arada gerçekleştirdiğimiz piknik ve halı  saha maçını  saymazsak tabi)
Geçtiğimiz günlerde Mustafa(rockseverr)  kardeşimle görüşürken eski günleri yadettik biraz.  Önümüzdeki günlerde tekrar toplanıp arada geçen 2 yılın acısını  çıkartalım diyoruz.  En azından 5-6 kişi garanti gelir gibi.  Tarih ve yer konusunu ilerleyen günlerde belirleriz.  Ne dersiniz,  buluşmamıza katılırmısınız?

menzilli Ayşe Gür
20 Mesaj
Üye
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (08 Ocak 2011 08:56)

Eskiden bozkır netin datı  bi başkaydı...dışrda bulaşması  olmasada..buralarda sizlerin sayesinde öyle kardeşlikler kurdumki…Allah razı  olsun…OSMAN SEL…CAN ABİM…HALA GÖRÜŞTÜGÜM AHİRET ABİM…HASAN DURSUN ŞUAN ASKERDE CAN KARDEŞİM DÜNYA   AHRET…DERDİ  OLSA DÖNÜP ABLAM DİYE BAŞLAYAN   CÜMLELERLE SATIRLARLA ANLATAN…..GURBET..CANIM KARDEŞİM..BOZKIR NETTE BAŞLAYIP ONUNLADA AHİRETE KADAR SÜRECEK MANEVİ  BAMBAŞKA BİR KARDEŞLİK…..AYRICA KARALAR ABİYLE   BURDA TANIŞMIŞTIK..MEGER BİZİM KÖYLÜYMÜŞ  VE TANIŞTIGIMIZDAN BU YANA ALİÇERÇİ  ORGDA YÖNETİCİYARDIMCISIYIM HER NE KADAR AKTİF OLMASAKTA…
PINAR SÖGÜT KASABASINDAN ŞUAN BAHÇELİ  EVLERDE…HALA KONUŞUP DERTLEŞTİGİMİZ KARDEŞİM…ALİİHSAN ÇİÇEK ABİ...ALİRIZA ABİ..KÖYÜMDE TANIŞMAK NASİP OLMUŞDU…ELFİDA VARDI BURDAN TANIDIGIM….UNUTULAN DOSTLUK…İNŞ  YENİDEN BİR BULUŞMAYLA   GÖRÜŞMEK NASİP OLUR..BAYANLARDAN BİR BEN KALDIM BURALARDA ÇOK ÜZÜLÜYORUM…İNŞ  BAYAN KARDEŞLERİMDE ÜYE OLUP   SAHİP ÇIKARLAR SİTEYE…EMEK HER YERDE BOŞA GİTMEYECEK DEGERDİR BENİM İÇİN…HELEDE BOZKIR’IM SÖZ KONUSUYSA….............

En son 08 Ocak 2011 09:24 tarihinde menzilli tarafından düzenlendi.
AliRizaOzaslan Ali rıza Özaslan
77 Mesaj
Üye
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (08 Ocak 2011 21:10)

Neden olmasın ki,katılım sayısı  önemli,lakin sayılarla ölçülmez,sayılanlarıyla var olur bozkir.net ailesi.

Bir ayrıntı  var,benim hafta sonu nöbetime denk gelmeyecek tarih olursa,bir kişi fazla oluruz.

Ne dersiniz?

oguzhan Oguzhan Yagiz
3 Mesaj
Üye
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (17 Ocak 2011 13:46)

Buradan duyurusunu yaparsanız,  bende katılmak,  siz hemşerilerimle   (henüz tanışamadıklarımla)  tanışmak isterim…
Yolu Kadıköy’e düşen herkeside,  işyerime beklerim.

kazakhaci Abdullah Pehlivan
12 Mesaj
Üye
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (22 Ocak 2011 17:59)

Bende öncelikle Nevruz kardeşime hoş  geldin diyor ne işle meşgul olduğunu henüz bilmesem de işlerinde başarılar diler buluşmanın bir an evvel gerçekleştirilmesini arzu ediyorum.  Yeniden buluşmamız hayırlı  olsun.

AliRizaOzaslan Ali rıza Özaslan
77 Mesaj
Üye
9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (05 Şubat 2011 08:37)

“ARABAŞINA DAVET”

“Bir fincan kahvenin kırk yıl,

bir tas çorbanın bir ömür hatırı  vardır.”

Tarih:12.Şubat.  2011 CUMARTESİ  Saat:19.00

Yer:  Kuba Camii Konferans Salonu

ADRES:  Güneştepe mah.  Adanır sk.  Güngören /İST   Tel:0.212.5059135

9.  bozkir.net İstanbul Buluşması

Neden olmasın?

rockseverr Mustafa Dönmez
3 Mesaj
Üye
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (11 Şubat 2011 09:29)

buluşmayı  yapalım inşallah .Safları  sık tutmak lazım grin

eski dostları  görmek güzel olacak .Ben beş  üye getirmeyi taahhüt ediyorum.Vakfı  arabaşısında buluşma yapılmasını  uygun bulmuyorum.

navruzm Mustafa Navruz
20 Mesaj
Yönetici
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (13 Mart 2011 02:02)
Alıntı  sahibi :  Ali ulvi Ülker 13 Mart 2011 02:42

02 Nisan 2011 Pazar günü  Akşam:18.30’da,  Ali Ulvi Ülker ve Mustafa Navruz’un davetlisi olarak Eminönü  Küçükpazar semtindeki Konya-Bozkır Mevlana lokantasında 9.  Bozkır net buluşmasına sizleri bekliyoruz.  Selamlar.
Ali Ulvi ÜLKER-Mustafa Navruz

kazakhaci Abdullah Pehlivan
12 Mesaj
Üye
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (15 Mart 2011 23:00)

Tamam inşaallah onca sene oralarda gezdim bu lokanta nerede

navruzm Mustafa Navruz
20 Mesaj
Yönetici
Cvp:9. bozkir.net İstanbul Buluşması 13 Yıl önce (25 Mart 2011 23:09)

Buluşmayı  16 Nisan Pazar akşamı  yapmanın daha uygun olacağına kanaat getirdik.
Ali İhsan abi bir karışıklık olmuş.
Abdullah abi Küçükpazar’da.  Bulamam dersen Eminönü‘nde buluşup gideriz.

• Sayfa 1 / 2
  • 1
  • 2
  • >

Sevgili ziyaretçimiz
Bu konuya mesaj yazabilmek için giriş yapmalısınız. Sitemize üye değilseniz hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Zaten üye iseniz buradan giriş yapabilirsiniz.

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter