Seninde Dikili Bir Ağacın Olsun Kampanyasına Davet!

Seninde Dikili Bir Ağacın Olsun Kampanyasına Davet!


Bozkır ilçemize bağlı Karacaardıç köyünde bir kaç yıldan bu yana Karacaardıç Köyü Derneği katkıları ile tekrar edilen "Ağaç Dikme Seferberliği" bu yılda eski okulun önünde (GÖKCE BELE) 18 Kasım 2007 tarihinden itibaren gerçekleştirilecektir.
Bozkır ilçemize bağlı Karacaardıç köyünde bir kaç yıldan bu yana Karacaardıç Köyü Derneği katkıları ile tekrar edilen "Ağaç Dikme Seferberliği" bu yılda eski okulun önünde (GÖKCE BELE) 18 Kasım 2007 tarihinden itibaren gerçekleştirilecektir.

AĞAÇ DİKME ORGANİZASYONUMUZA SİZDE DAVETLİSİNİZ!
İlçemiz Bozkır'ın dinamik derneklerinden Karacaardıç Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği önümüzdeki haftaları bir ağaç dikme kampanyasına dönüştürüyor. K.Ardıç Köyü Derneği yönetiminin öncülüğünde gerçekleştirilecek ağaç dikme kampanyası, önümüzdeki hafta yönetimin ve üyelerin bu fikri etrafında biraraya gelecek ve hem kampanyada tabiatın
yeniden yeşermesini kutlayıp, hem de ağaç dikerek bu kampanyaya kalıcı ve faydalı birer eser bırakmak suretiyle renklendirecektir.

YARINLARA KÜÇÜK BİR HEDİYE...
Bozkır ilçemize bağlı Karacaardıç köyünde bir kaç yıldan bu yana Karacaardıç Köyü Derneği katkıları ile tekrar edilen "Ağaç Dikme Seferberliği" bu yılda eski okulun önünde (GÖKCE BELE) 18 Kasım 2007 tarihinden itibaren gerçekleştirilecektir. Ağaç dikme seferberliğine yine 'Seninde dikili bir ağacın olsun' sloganıyla 18 Kasım 2007 tarihinde başlangıç yapılacak olup, ağaç dikilecek yerlere; badem - ceviz fidanları ile katran (sedir)'de dikilecektir. Karacaardıç Köyü Derneği yönetimi ve üyeleri, gelecekteki nesillere yeşil bir armağan sunarken, tüm katılımcı arkadaşlarımızla beraber keyifli bir gün geçirmenin de zevkine varacaklar. Yıllarca kesilen ağaçların tekrar yenisinin dikilmesi için, başlattığımız ağaç dikme kampanyasına, sizinde dikili bir ağacınız olması için maddi ve manevi yardımlarınıza ihtiyacımız bulunmaktadır. Haydi sevgili hemşehrilerimiz - derneğimizin ve sitemizin üyeleri, 18 KASIM 2007 tarihinde, sabah saat 09:30'da Karacaardıç köyündeki eski okulumuzun bulunduğu çeşme mahallesinde buluşalım ve doğanın bize sunduğu güzelliklerinden faydalanırken bu güzellikleri gelecek nesillere de taşımak adına düzenlenecek olan ağaç dikme organizasyonuna katılımlarınızı bekliyoruz. Bizleri bu mutlu ve anlamlı günümüzde yalnız bırakmayacağını ümit ettiğimiz tüm Bozkır'lı hemşehrilerimizi, yarınlara küçük bir hediye etmek için bu mutlu günümüzde yanımızda olacaklarına inanıyoruz.

Bu vesileyle sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir,
saygımızı sunarız.

AĞAÇ DİKME PROGRAMI:
YER: Konya/Bozkır ilçesine bağlı Karacaardıç Köyü - TARİH: 18 KASIM 2007 - SAAT: 09:30

ORGANİZASYON HAKKINDA GENİŞ BİLGİ İÇİN TELEFONLARIMIZ:
0216-313 69 21 - 0535-592 40 40 - 0532 381 97 62

ORGANİZASYON: Karacaardıç Köyü Derneği
EMAİL: ubeyitsari@hotmail.com & impectus@gmail.com
05 Kasım 2007 Kültürel 2578 Okunma
Yorumlar

hasandursun hasandursun
2007-11-06 09:11:44

Allah razı  olsun….....

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter