Prof.Dr. Mehmet ÖZ seri konferanslarını tamamladı

Prof.Dr. Mehmet ÖZ seri konferanslarını tamamladı


"Dünya Hekimi" olarak ülkemiz ve Bozkır'ın medar-ı iftiharı olan, Bozkır İlçe Merkezi'nden Prof. Dr. Mustafa ÖZ'ün oğlu Prof. Dr. Mehmet ÖZ' İstanbul’da seri konferanslarını tamamladı. Bozkırımızı dünyaya takdim eden, Bozkırımızın sözü, gönlü, ziyası ve ÖZ’ü olan Prof. Dr. Mehmet ÖZ, 28/06/2005 tarihinde The Ritz Hotel’de kalp sağlığı ve sağlıklı yaşama ile ilgili konferansını tamamladı. Yerli ve yabancı yüzlerce kişinin katıldığı Konferans çok ilgi çekti. Mehmet ÖZ “SİZ, Kullanım Kılavuzunuz” adlı kitabının tanıtımını da yaptı.Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentindeki Columbia-Presbytarian Hastanesinde çalışan, dünyanın sayılı kalp cerrahlarından, mekanik kollar ve optik göz aracılığı ile gerçekleştirilen kalp ameliyatlarının öncüsü ve kısa adı CAD olan "Kalp Destek Cihazını" icat eden ekipte yer alan, Bozkırımızın evlâdı Prof. Dr. Mehmet ÖZ'de kendi meslektaşları Bozkırlı Halk Hekimleri olan ecdadına lâyık bir şekilde Bozkır'ı, Konya'yı ve Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir. Bozkırlılar, O'nun yapmış olduğu tanıtım elçiliği görevinden dolayı Mehmet ÖZ'ü ile if¬tihar etmektedir. Teşekkürler Mehmet ÖZ, binlerce Teşekkürler…
29 Haziran 2005 Bozkır Haberleri 4212 Okunma
Yorumlar

tuncer tuncer
2005-10-19 16:18:32

TANITIMI BIRAZ FAZLACA ABARTILI BULDUM.BOZKIR IN YETİSTİRDİĞİ  AMA REKLAM YAPAMAYAN YADA YAPMAYAN   COK DEGERLI İNSANLAR VE BEYİNLER VAR.AZICIK ONLARIDA HATIRLIYALIM..BUNA HAKLARIVAR.BEN NEWYORK TA BUKADAR GÖKLERE ÇIKARILDIGINI ZANNETMİYORUM.MAALESEF BİRAZ MEDYATİK OLUNCA EVDE PEK YAĞ  KALMIYOR.

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter