Mustafa KALAYCI Bozkırda

Mustafa KALAYCI Bozkırda


23. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili hemşerimiz Mustafa KALAYCI seçmenlere teşekkür ziyareti için Bozkıra geldi. Bozkırın sorunlarını çözmek için çaba göstereceklerini belirten Kalaycı " Bozkırımızın sorunlarına siyaset üstü bakmak gerekir önemli olan Bozkıra hizmettir " dedi.
Ayrıntılar ve fotoğraflar haberin devamında23. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili hemşerimiz Mustafa KALAYCI seçmenlere teşekkür ziyareti için Bozkıra geldi. Bozkırın sorunlarını çözmek için çaba göstereceklerini belirten Kalaycı " Bozkırımızın sorunlarına siyaset üstü bakmak gerekir önemli olan Bozkıra hizmettir " dedi.

Bozkırda ilk olarak bir iş yeri açılışında bulunan Kalaycı , Hükümet Konağına giderek yeni kaymakamımız Eyüp ÖZDEMİR'i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ardından mülki ve idari amirleri ve personellerini tek tek ziyaret eden Kalaycı Bozkırın sorunları hakkında bilgi topladı , resmi dairelerin sorunlarını , ihtiyaçlarını ve isteklerini dinledi. Hükümet Konağından İlçe Jandarma Komutanlığına geçen Kalaycı burada askerleri ziyaret etti.

Ziyeretine esnafları gezerek devam eden Mustafa KALAYCI bütün esnafları tek tek gezerek seçmenlere teşekkür etti ve sorunlarını dile getiren halkı dinledi. Bozkır halkı bir milletvekilinin kendilerini ziyeret edip sorunlarını dinlediği için mutlu olduklarını belirttiler.

Gezide yaptığımız söyleşide Sayın Mustafa KALAYCI " Öncelikle partimize oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim. Bozkır inşallah bundan sonra hak ettiği hizmeti alacaktır. Bozkırımızın sorunlarına siyaset üstü bakmak gerekir önemli olan Bozkıra hizmettir. Adelet ve Kalkınma Partisi Konya Milletvekili hemşerimiz Hüsnü TUNA ile görüşüp bizlerden ve ilçenin ileri gelenlerinden oluşan bir konsey kurup sorunları en doğru şekilde belirlemeyi ve çözmeyi düşünüyorum. Bozkır dışında önemli vazifelerde olan bir çok hemşerimiz var onlarında desteğini almayı planlıyorum " dedi.

Ankaradan gelen bir telefondan dolayı oldukça üzülen Kalaycı " Ziyaretimi tamamlayamadan Ankaraya gitmek zorundayım. Planımızda kasabaları da ziyaret etmek vardı ama nasip değilmiş. İnşallah Ağustos sonuna doğru Bozkırlının sorunlarını dinlemek için tekrar geleceğim " diye ekledi.


01 Ağustos 2007 Bozkır Haberleri 4878 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter