Mayıs-Haziran İstanbul Dışı Son Burslar

Mayıs-Haziran İstanbul Dışı Son Burslar

Vakfımızın ödeme takvimine göre İstanbul dışı burslarının listeleri 6 Haziran 2011 Pazartesi günü bankaya verilecektir. En geç 8 Haziran Çarsamba günü hesaplarınıza havale edilecektir.


Vakfımızın ödeme takvimine göre İstanbul dışı burslarının listeleri 6 Haziran 2011 Pazartesi günü bankaya verilecektir. En geç 8 Haziran Çarsamba günü hesaplarınıza havale edilecektir.
Vakfımızdan burs alan arkadaşlar son burs verildikten sonra vakıfla irtibatı kesilir. Bir sonraki sene burs almak isteyen eski ve yeni bursiyerler ilk defa başvuru yapıyormuş gibi vakfımıza form doldurarak öğrenci belgesi ve yazacağımız gerekli belgeleri tamamlayarak bize yeniden göndermeleri gerekmektedir. Bu sene burs almış olmanız sizin seneyede burs alıcak olmanız anlamına gelmiyor. Burs başvurularını takip etmeyip zamanında başvuru yapmayanlar burs alamazlar. Bu yüzden sitemizi düzenli olarak takip ediniz. Bu hatırlatma bir daha yapılmıyacaktır.
Hepinize final sınavlarınızda başarılar dileriz.
Okullarını bitirip mezun olucak arkadaşlara hayatlarında başarılar diler , yollarının açık olmasını temenni eder ve vakfımızla irtibatlarını kesmemelerini ümit ederiz. Siz nasıl ki ihtiyacınız olduğu için bu bursları aldığınız, sizin yerinize okullara girecek ve okuyacak arkadaşlarınızdan da ihtiyacı olanlara burs vermeye devam etmek istiyoruz. Belli bir ekonomik seviyeye geldiğinizde Bozkırlılar Vakfı aracılığı ile sizde başka bir ihtiyaçlı kardeşimizi okutabilirsiniz. Eğitimine yardımcı olabilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurup sizlerden ileride geri dönüşler beklemekteyiz. Unutmayın vakfımız sadece paylaşarak büyüyebilir.
Bozkırlılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Yönetimi

19 Mayıs 2011 Diğer 2671 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter