Kuşça Köyü Şenliği 23-24 Temmuz´da

Kuşça Köyü Şenliği 23-24 Temmuz´da

Derneğimiz tarafından üçüncüsü düzenlenen Gurbetten Sılaya Bozkır Kuşça Köyü Şenlikleri bu yıl 23-24 temmuzda gerçekleşecektir


Derneğimiz tarafından üçüncüsü düzenlenen Gurbetten Sılaya Bozkır Kuşça Köyü Şenlikleri bu yıl 23-24 temmuzda gerçekleşecektir. Birlik beraberliğin temellerinin atıldığı sıla-i Rahim ziyaretlerinin en üst seviyeye ulaştığı bu günümüzde Bozkırlı hemşerilerimizi davet ediyoruz.

    23 Temmuz gecesi yöresel sanatçılarımızın seslendireceği türkülerle doyumsuz bir gece olacağını söyleyen dernek yöneticileri gecenin Havai fişek gösterileriyle devam edeceğini ve Cumartesi programın sonlandırılacağını dile getirdi. 24 Temmuz Pazar sabahı ise Köy Kabristanında mezar ziyaretleri ve Kuran-ı Kerim Tilavetleri ile başlayacak olan şenliğimiz birbirinden sürpriz oyunlar ve eğlencelerle katılanlara doyumsuz bir gün yaşatmaya çalışacaklarını ilettiler. Yaşanabilecek küçük sorunlar için hemşerilerimizden sağduyu beklediklerini söyleyen dernek yöneticileri bu etkinliklerin devam etmesini temenni ederek sözlerine son verdiler.

KAYNAK: Bozkirkusca.Com Haber Merkezi

12 Temmuz 2011 Kültürel 3879 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter