Konya'daki Bozkırlılar Buluşuyor

Konyadaki Bozkırlılar Buluşuyor


Konya Bozkır Kültür Folklor ve Dayanışma Derneği, 27 Mayıs 2007 pazar günü Konya Meram ilçesi Harmancık Mahallesi'nde şölen yapacak.
Konya Bozkır Kültür, Folklor ve Dayanışma Derneği Başkanı Avukat Ruhsar Tanrıkulu'nun verdiği bilgiye göre, saat 14.00'te başlayacak şölen, Birdem Turizm İşletmeleri’nde gerçekleşecek. Şölen, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ile şehitlerimize saygı duruşu ile başlayacak, İstiklal Marşımızın okunmasından sonra protokol konuşmalarıyla devam edecek. Toplu yemekten sonra folklor gösterileri yapılacak, Bozkır Ekibi ilçemizin sevilen türkülerini seslendirecek. Şölenin davetiyeleri derneğin Rampalı Çarşıdaki Merkezinden temin edilecek. Şölenle ilgili ayrıntılı detay açıklama isteyen hemşehrilerimiz 0 332 3539023 numaralı telefondan bilgi edinebilecek.Ayrıca Piknik esnasında 12 Kasım 2006 günü Konya Ticaret Odası Salonunda yapılan “Bozkır’ın Dünü Bugünü” adlı sempozyumda sunulmuş olan Tebliğlerin bir araya getirildiği kitabında tanıtılacağı Dernek Başkanı Avukat Ruhsar TANRIKULU tarafından site yetkililerimize açıklanmıştır.
(*) Bu haber www. bozkirinsesi.com adlı siteden alınmış olup, ilave bilgi Dernek Başkanı Av. Ruhsar TANRIKULU tarafından sitemize açıklanmıştır.
21 Mayıs 2007 Kültürel 3035 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter