Jandarma Komutanlığı Hatıra Ormanına Ağaç Dikimi

Jandarma Komutanlığı Hatıra Ormanına Ağaç Dikimi


İlçemiz Jandarma Komutanlığına ait hatıra ormanına ağaç dikim kampanyasına Konya Valisi Osman AYDIN , Garnizon Komutanı Tümgeneral Uğur UZAL , Kaymakamımız Hüseyin ÇELİK , Belediye Başkanı Mehmet Akif ÜLKER ve çok sayıda mülki ve idari amirin yanı sıra , Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu , Bozkır Anadolu Lisesi , Bozkır Lisesi ve Selçuk Üniversitesi Bozkır Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve çok sayıda halk katıldı. 350 Dişbudak , 100 Akasya , 440 Akağaç , 60 Katalpa , 50 Sofara ve 30 Sedir olmak üzere toplam 1030 ağaç dikildi.Kaymakamımız , Vali AYDIN ve Garnizon Komutanı UZAL'ın konuşmaları ardından Ziraat Mühendisi Ufuk YAYLA tarafından katılanlara ağaç dikimi hakkında bilgi verildi. Ardından ağaç dikimine geçildi ve 1030 ağaç kısa sürede toprakla buluştu. Konya Garnizon Komutanlığı Konya Bölge Bandosu ağaç dikimi sonunda çaldığı hareketli parçalarla katılanlara neşeli dakikalar yaşattı. Ağaçların bitmesi ile program sona ererken , Vali AYDIN , Garnizon Komutanı UZAL bir dizi görüşme yapmak için Bozkır ilçe merkezine gittiler.Fotoğraflar
17 Nisan 2008 Bozkır Haberleri 4459 Okunma
Yorumlar

veliaygun veliaygun
2008-04-18 17:46:01

Ekilen her ağacın BOZKIR ilçemize girerken yani 5 km.  kala yetişmiş  halde gelen misafirleri karşılaması  ne kadar sevindirici olacak,  emegi gecen her Bozkırlı‘ya bende İstanbul’da yaşayan ancak her zaman kalbi Bozkır’la atan biri olarak çok teşekkürlerimi yazmayı  istedim.   

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter