İstikrar İçin Geldim

İstikrar İçin Geldim

İSTİKRAR İÇİN GELDİM


Orta Afrika’da Türk okulunda İngilizce öğretmenliği yapan Fatih Eren 20 bin km. öteden Türkiye’nin geleceği ve yarınları için ülkemizdeki huzur ve istikrarın devam etmesi için Bozkır’a oy kullanmaya geldi.

Ülkemizde dün yapılan genel seçimlerde Orta Afrika’da Türk Müteşebbisleri tarafından açılan okulda İngilizce Öğretmenliği yapan Fatih Eren Bozkır Meslek Yüksek-okulundan üç yıl önce mezun olan, halen seçim kaydının ilçemizde olmasından dolayı oyunu Bozkır’da kullandı.
İlçemizde oyunu kullanmaya gelen Fatih Eren, beraberinde gelen Afrikalı Öğretmen arka-daşlarıyla birlikte gazetemize yaptıkları değerlendirmelerinde; Türkiye’ye yurt dışından baktıkları zaman ne kadar büyük bir devlet olduğunu daha iyi anladıklarını ifade ettiler.
Ayrıca ülkemize ve ilçemize gezmek için gelen, Afrika’daki Türk Okulunda da İngilizce Öğretmenliği yapan Hasan Ahmet ve Ebubekir Alim Ekonomi Dersleri Öğretmenliği yapan Hasan Ahmet, ülkemize ilk defa geldiklerini ve çok beğendiklerini dile getirdiler. Çok güzel Türkçe konuşan Ebubekir Alim ve Hasan Ahmet kendi ülkelerinde bile Başbakan Tayyip Erdoğan’ın çok sevildiğini keşke kendi ülkelerinde de Recep Tayyip Erdoğan gibi liderlerinin olmasını çok istediklerini belirttiler.
20 bin km. öteden oy kullanmaya gelen Fatih Eren ve beraberindeki misafirler ilçemizden 13 Haziran 2011 tarihinde ayrılacaklarını da söylediler.

 

15 Haziran 2011 Bozkır Haberleri 2937 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter