Geleneksel Bozkırlılar Pikniği Yapıldı

Geleneksel Bozkırlılar Pikniği Yapıldı


Bozkırlılar Derneği ve Bozkırlılar Vakfı tarafından ortak olarak düzenlenen Geleneksel Bozkırlılar Pikniği ve Pilav Şöleni 17 Haziran Pazar günü Sarıyer Belgrad Ormanları Mehmet Akif Ersoy piknik alanında yapıldı. Şölene Bozkırlılar Derneği Başkanı Lokman CİĞERCİ, Bozkırlılar Vakfı Başkanı Kamil BİLGİN, İstanbul Kartal Kaymakamı Hemşehrimiz Hasan BAĞCI, Bozkırlı olup Konya İli’nden Milletvekili adayları olan Bozkır Üçpınarlı Mustafa KALAYCI ve Bozkır Armutlu’lu Hüsnü TUNA, Bozkır Belediye Başkanı M. Akif ÜLKER, Bozkır İlçesine bağlı bazı kasabaların Belediye Başkanları Fabrikatör, Sinema Yönetmeni ve Yapımcısı İşadamı Hemşehrimiz Mehmet TANRISEVER, İstanbul’da faaliyet gösteren köy ve kasaba derneklerinin başkanları katıldı.Vakıf ve dernek başkanlarının açılış konuşmalarıyla başlayan şölende Bozkır Kaşık Ekibi oyun havalarıyla bizlerle oldu.
Meşhur Bozkır etli bulgur pilavının ardından sanatçımız Sami Çelik konser verdi. Pikniğin yapılması için olanca gücüyle destek veren işadamı Hemşehrimiz Bozkır Bağyurdu Köyünden Mehmet TANRISEVER'in Bozkır Beyi seçildiği piknik şöleni hediye çekilişleriyle son buldu.


Bozkır Ekibi

Bozkır Ekibi

Milletvekili adaylarımızdan Mustafa KALAYCI

Fabrikatör, Sinema Yönetmeni ve Yapımcısı İşadamı Hemşehrimiz Mehmet TANRISEVER ve sitemizin yöneticilerinden Ali U. ÜLKER


Fotoğraflar
18 Haziran 2007 Bozkır Haberleri 3968 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter