Fenerbahçe'den Sazlı Köyüne Yeni Yardım

Fenerbahçeden Sazlı Köyüne Yeni Yardım


Geçtiğimiz aylarda Sazlı İlköğretim Okuluna yardım eden Konya Fenerbahçeliler Derneği tarafından okul ihtiyaçları karşılanmaya devam etti.İlçemize bağlı Sazlı köyünde öğretmenlik yapan Abdullah AKGÜL'ün eğitim ve öğretimle ilgili ihtiyaçlar konusunda Fenerbahçe Kulübü'ne yazdığı yazıya olumlu yanıt gelmiş ve geçtiğimiz aylarda Sazlı Köyü İlköğretim Okuluna yardımda bulunulmuştu. O tarihte yapılan açıklamada yardımların devam edeceği açıklanmıştı.

Okul kalorifer sistemininde tamamlanmasının ardından geçtiğimiz günlerde yapılan yardımlar için program düzenlendi. Programa Bozkır Kaymakamı Hüseyin Çelik, İl Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, İlçe Milli Eğitim ve Emniyet Müdürü ile idari amirleri , Konya Fenerbaheliler Derneği başkanı ve üyelerinin aralarında bulunduğu işadamları katıldı. Birçak yerel ve ulusal medya kuruluşunun katıldığı programda konuşan okul müdürü Abdullah Akgül okullarına yapılan yardım ve destek için teşekkür etti.

bozkir.net ailesi olarak bu yardımları Sazlı İlköğretim Okuluna kazandıran Abdullah Akgül ve Konya enerbahçeliler Derneğibaşta olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz.
20 Kasım 2008 Bozkır Haberleri 3449 Okunma
Yorumlar

yulukcu yulukcu
2008-11-30 16:34:30

Öncelikle Öğretmenimiz Abdullah AKGÜL’ü  duyarlılığından dolayı  kutlarım.  Yardımda bulunan Konya Fenerbahçeliler Derneği Başkan ve üyelerine çok teşekkürler.  Çocuklarımızda çok çalışmalı  ve başarılı  olmalı.

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter