Bozkır'a Yatırım

Bozkıra Yatırım


Fabrikatör, Sinema Yönetmeni ve Yapımcısı hemşehrimiz Mehmet TANRISEVER'in İlçemiz Bozkır'a süt ve süt ürünlerinin üretimlerinin yapılacağı bir işyeri açmak için girişimlere başladığı, bunun için 12 ve 13 Mayıs 2007 Cumartesi ve Pazar günleri ilçemizde incelemelerde bulunduğu öğrenilmiştir. Aslen Bozkır'a bağlı Bağyurdu (Sopran) köyünden olan Mehmet TANRISEVER'in Bozkır'a süt ve süt ürünleri ile ilgili bir işyeri açmak istediğini bunun için Belediye Başkanı Mehmet Akif ÜLKER ile görüşmelerde bulunduğu, 12 ve 13 Mayıs 2007 tarihlerinde de İstanbul'da yoğurt üretimi işi ile iştigal eden Ateşoğlu Bio Yoğurtları yetkililerini bu iş ile ilgili olarak beraberinde Bozkır'a götürdüğü öğrenilen diğer bilgiler arasındadır.Yeni yapılacak olan süt ve süt ürünleri ile ilgili işyerinin Bozkırımıza, Konyamıza ve Ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, Mehmet TANRISEVER'e ve bu konuda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
bozkir.net Yönetimi
13 Mayıs 2007 Bozkır Haberleri 2516 Okunma
Yorumlar

aliulvi aliulvi
2007-05-13 22:14:48

Bozkır\’ın medar-ı  iftiharı,  Bozkır için elinden gelen bütün imkanları  seferber eden eşssiz insan,  Saygıdeğer Hemşehrimiz Mehmet TANRISEVER Beyefendi\‘ye bir sürü  insana ekmek kapısı  olabilecek yeni Bozkır yatırımı  için kalbi şükranlarımı  ve saygılarımı  sunuyorum. 

Ali Ulvi ÜLKER
Araştırmacı-Yazar

osmankoyuncu osmankoyuncu
2007-05-14 11:17:43

Bozkırımıza hiç  bir zaman yardımlarını  eksik etmeyen Bozkırın gelişmesi için elinden geleni yapan başta sayın Mehmet TANRISEVER olmak üzere tüm iş  adamlarımızdan Allah razı  olsun.  Bozkırımıza hayırlı  olsun.

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter