Bozkır Kanal 7'de Tanıtıldı

Bozkır Kanal 7de Tanıtıldı


     İstanbul Bozkırlılar Derneği 5 Haziran Pazartesi saat 9:30'da Kanal 7'de yayınlanan NUR ERTÜRK'LE HER SABAH adlı programa konuk oldu.
     Programa Bozkırlılar Derneği Genel Bşk.Lokman Ciğerci,Bozkırlılar Vakfı Genel Bşk.Kamil Bilgin Sorkun Bel.Bşk.Abdurrahman Keşir,Bozkırlılar Derneği Genel Sek. Ali Ulvi Ülker,Bozkır Kaşık Ekibi ve sanatçı Sami Çelik katıldı.
Ayfer Sadıç hanım tarafından Bozkır batırğının tanıtmının yapıldığı programda ayrıca Bozkır yöresinde yetişen meyveler (kiraz, erik, elma vb), ot çayları (kekik, yaylalarda yetişen çaylar)tanıtımı yapıldı.
Ayrıca kına gecesi demonstrasyonunun da yapıldığı programda bir kaç skeç oynandı.

06 Haziran 2006 Bozkır Haberleri 4766 Okunma
Yorumlar

salih42 salih42
2006-08-15 20:37:56

öncelikle bizi yaniBOZKIR,I yöremizi istanbul,dan temsil eden degerli şahsiyet LOKMAN CİGERCİ  BEY,E TEŞEKÜR LER bence sahsi ğörüşüm güzel bır tanıtım bence daha cok etkınlık ler yapılmalı  ılce bld ye başkanı  kasaba bld başkanları  aktıf çalışmalarda bulunmalı  dır tanıdıgımız kasaba başkanları  sadece kasabadan ılceye ordan kasabaya başka bır şey yok neyse guzel şeylere imzalar atalım memleketımız adına saygılarım la salih antalya

devrim_denizde devrim_denizde
2006-08-16 17:31:57

zaten ancak kanal 7 de tanıtılır başka bi kanalda tanıtılmaz yani bu kanallarda tanıtılmaktansa hiç  tanınmamayı  tercih eden bir bozkırlıyım….

salih42 salih42
2006-08-17 20:01:33

sayın yorumcu siz cıkıp ıstediginiz kanalda güzelbir tanıtım yaparsınız umarım güzel olur =  olursa sizi de kutlamaktan gurur duyarım   HAA bı  de BOZKIR:LI olmakta ayrı  bır gurur her ismininin geçtigi yerde   onun için gurbetci olsan bilirsin HURMETLER ANTALYADAN

sonnas1 sonnas1
2007-06-11 02:00:20

Bu görüşlere katılmıyorum.  Bozkır için yapılan her yaralı  etkinliği destekliyorum.  Eleştirmek kolay iş,  herkes eleştiri yapabilir.  Ancak yapabiliyorsanız önde gelen ulusal kanallardan birini de siz ayarlayında Bozkır’ımızı  orada tanıtalım.  Eleştirilerimiz yapıcı  olursa daha iyi olur kanısındayım.  Karanlıktan şikayet etmektense bir mum da biz yakalım.  Saygılar.

hayri hayri
2008-12-23 16:46:25

     emegi geçene teşekür ederim

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter