Bozkır Emniyeti göz açtırmayacak!

Bozkır Emniyeti göz açtırmayacak!

Bozkır Emniyeti göz açtırmayacak!


İlçemiz Bozkır Emniyet Amirliği ekipleri 15 Ağustos 2012 günün Çarşamba akşamı ilçemiz şehir içerisinde trafik kontrollerine amansız bir şekilde başlarken, bundan böyle trafik kontrollerinin sık sık yapılacağını, eksiği bulunan araçlar ile kontrolsüzce araç kullanan sürücülere gereken cezaların verileceği gibi araçlarının bile bağlanacağı belirtiliyor.


İlçemizin çarşısında ve caddelerinde kontrolsüzce gecenin geç saatlerine kadar araçların kullanıldığı ve vatandaşlarımızı rahatsız ettikleri de hepimizce biliniyordu. Bu tür olaylar üzerine ilçemiz halkı: “Nerede Emniyet Amirliği bunlara nasıl göz yumuyorlar” diyerek sitemlerini dile getirmekteydiler.


Denetlemenin yapıldığı günün akşamı gazetemiz muhabiri olay yerine giderek: “Bu denetleme bugüne mi has, yoksa devamlı mı olacak?” şeklindeki sorusuna ilçemiz Emniyet Amirliğinde görevli komser Kadir Ölmez muhabirimize: “Hayır, hayır geçici değil, bundan böyle bu denetlemelerimiz aralıksız devam edecek hiç kimseye taviz verilmeyecek. İlçenin huzur ve güvenliği için biz buradayız. Denetimlerimiz sık sık devam edecektir. İlçede kontrolsüz araç kullananlar ile belgelerinde eksik olan araç sahiplerine ve sürücülerine göz açtırmayacağız. İlçede trafik kontrollerinin sık sık yapılacağı gibi, diğer konularda da sıkı takiplerimiz devam edecektir” dedi.


(Haber: Yunus Yılmaz)
Bozkır Postası Genel Yayın Yönetmeni


 
16 Ağustos 2012 Bozkır Haberleri 7984 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter