Bozkır Devlet Hastanesinden Anlamlı Ziyaret

Bozkır Devlet Hastanesinden Anlamlı Ziyaret   Bozkır Devlet Hastanesinden anlamlı ziyaret. İlçemiz devlet hastanesi ve Sağlık-sen tarafından 27–29 Ekim 2007 tarihleri arasında Bozkır Devlet Hastanesinde çalışan personele , Milli şuuru pekiştirmek, tarihi bağları güçlendirmek, Türk tarihinde önemli bir yeri olan Çanakkale savaşlarını ve sonuçlarını daha iyi tanıtmak üzere Çanakkale’ye gezi düzenlendi.

Bozkır Devlet Hastanesinden anlamlı ziyaret. İlçemiz devlet hastanesi ve Sağlık-sen tarafından 27–29 Ekim 2007 tarihleri arasında Bozkır Devlet Hastanesinde çalışan personele , Milli şuuru pekiştirmek, tarihi bağları güçlendirmek, Türk tarihinde önemli bir yeri olan Çanakkale savaşlarını ve sonuçlarını daha iyi tanıtmak üzere Çanakkale’ye gezi düzenlendi. Hastane personelimiz destanın yazıldığı Kilitbahir, Hamidiye ve Mecidiye Tabyaları, Seyit Onbaşı, Yahya Çavuş, Seddülbahir, Şehitler Abidesi, Sargı yeri, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı’nı ziyaret ederek duygu dolu anlar yaşadı. 45 personelin katıldığı gezinin ardından Bozkır Devlet Hastanesi memuru Kamil BÜYÜKYAVUZ :" Buraları görüp, yaşanan olayları gözünüzün önünde canlandırıp heyecanlanmamak, duygulanmamak mümkün değil. Çanakkale ruhunu çocuklarımıza iyice anlatmalıyız ki, bu toprakların nasıl vatan edinildiğini öğrensinler ve ona göre sahip çıksınlar. Şehitlerimizin ruhları şad olsun. ” dedi.

16 Kasım 2007 Bozkır Haberleri 4034 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter