Bozkır Dernekleri KON TV de

Bozkır Dernekleri KON TV  de


Bozkır'a bağlı kasaba ve köy derneklerinin Yönetim Kurulları, yapımcılığını hemşehrimiz Ahmet DUR'un yaptığı KONTV'de yayınlanan "İstanbul Penceresi" isimli programa konuk oluyor. 18 Ocak Cuma günü saat 21:15 te yayınlanacak olan programın çekimleri 9 Ocak 2008 Çarşamba günü saat:18.00'de Zeytinburnu'ndaki Bozkırlılar Derneği lokalinde Bozkır merkez, kasaba ve köy dernek yönetimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Haberin ayrıntılarını ve gecenin fotoğraflarını haberin devamında görebilirsiniz.Bozkır'a bağlı kasaba ve köy derneklerinin Yönetim Kurulları, yapımcılığını hemşehrimiz Ahmet DUR'un yaptığı KONTV'de yayınlanan "İstanbul Penceresi" isimli programa konuk oluyor. 18 Ocak Cuma günü saat 21:15 te yayınlanacak olan programın çekimleri 9 Ocak 2008 Çarşamba günü saat:18.00'de Zeytinburnu'ndaki Bozkırlılar Derneği lokalinde Bozkır merkez, kasaba ve köy dernek yönetimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Dernek yöneticilerinin ve Bozkırlı hemşerilemiz yoğun katılımıyla gerçekleşen çekimlerde Bozkırımız , Bozkırımızın kültürü , sancağımız ve köy ve kasabalarımız hakkında bilgler verilirken köy ve kasaba derneklerimiz tanıtılarak yapılan dernek çalışmaları anlatıldı. Geceye katılan dernek ve dernek başkanlarımız ise şöyle : Ahmet AYYILDIZ - Harmanpınar , Ahmet ILGAZ - Dere , Mustafa AYDIN - Hisarlık , Şükrü ART - Çağlayan , Hasan Hüseyin KESER - Sazlı , Abdullah YÜKSEL - Aliçerçi , Hasan CİĞERCİ - Akçapınar , Hüseyin BÜYÜK - Bağyurdu , Mustafa GÖKSU - Işıklar , Kadir ÜNVER - Karacaardıç. Ayrıca Bozkırlılar derneği yöneticilerinden başta Ali Ulvi ÜLKER olmak üzere dernek başkanımız Lokman CİĞERCİ , eski dernek başkanlarımızdan Hacı Himmet GÜZEL ve çok sayıda Bozkırlı iş adamı geceye katılan isimler arasındaydı.

Oldukça neşeli bir ortamda gerçekleşen çekimlerden önce hemşerimiz Sami ÇELİK türküleri ile çekimlere gelen Bozkırlıları çoşturdu. Dernek ve köylerin tanıtılmasının ardından " sınır kakma oyunu " , " hoca oyunu " , " ebeleme debeleme oyunu " gibi oyunlar oynandı.

Bozkır.net yönetimi olarak bu programı gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan yapımcı hemşerimiz Ahmet DUR'a , Bozkırlılar Dernek yönetimine ve köy ve kasaba derneklerinin yönetim ve başkanlarına teşekkür ederiz.

11 Ocak 2008 Kültürel 3942 Okunma
Yorumlar

aliulvi aliulvi
2008-01-12 14:14:57

Teşekkürler Osman Koyuncu                                                                         

AliRizaOzaslan AliRizaOzaslan
2008-01-13 11:55:57

Birliğimize katkısı  olan her organizasyon güzeldir.  Bu da onlardan biri,katılanları,katkısı  olanları  tebrik eder,şükranlarımı  sunarım.

aydemirhb aydemirhb
2008-01-17 15:35:06

Bu programı  hazırlamak için emeği geçen katkısı  olan bütün hemşehrilerime selamlar saygılar.

hasandursun hasandursun
2008-01-27 12:25:30

Allah razı  olsun emeği geçen herkezten..

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter