Bozderfed İlk Çalışmasını Başlattı

Bozderfed İlk Çalışmasını Başlattı

Bozderfed İlk Çalışmasını Başlattı


 

 KONYA-Federasyon Başkanı Burhan YILMAZ, Başkan Yardımcısı Abdulkadir SEYREK, Muhasip Hüseyin ÇETİN ve Federasyon Temsilcileri Süleyman EGE ve Necati YILMAZ ile birlikte 15.02.2012 tarihinde Bozkır Belediye Başkanı Mustafa UYAR, Çağlayan Belediye Başkanı Ziya KARA, Sorkun Belediye Başkanı Abdurrahman KEŞİR ve Dere Belediye Başkanı Mustafa ŞAHİN’i makamlarında ziyaret ettiler. Başkanlarla Bozkır ve çevresinin öncelikli sorunları tartışılmış, sonucu da her kademede birlikte Bozkır ve Çevresi için el ele yürümeye karar vermişlerdir.
 
                Ayrıca Çağlayan Dernek Başkanımızın organize ettiği, Çağlayan İlköğretim Okulu ziyareti gerçekleştirilmiştir. Burada başarılı öğrencilere hediyeler takdim edilmiş, ayrıca başarılı olup maddi imkânı kısıtlı olan öğrencilere kitap ve maddi yardımlarda bulunulmuştur.
 
                Çağlayan İlköğretim Okulunu ziyarette Okul Müdürü ve Öğretmenlerle okulun sorunları hakkında görüş alış verişinde bulunulmuştur. Burada öğretmenler okulun başlıca sorununun branş öğretmeni eksiğinin olduğunu vurgulamışlardır. Okulu 2010-2011 öğretim yılındaki başarıyı yakalayabilmesi için acilen Fen Bilgisi ve İngilizce öğretmenine ihtiyaçlarının olduğunu, ancak öğretmen atamalarını yapılmadığını, İmkânları doğrultusunda bu açığı kapatmaya çalıştıklarını bildirmişlerdir. Eğer Çağlaya İlköğretim Okulunda çalışmak isteyen olursa, dört yıllık fakülte mezunları başvuru yaparlarsa, sözleşmeli öğretmen olarak çalıştırabileceklerini, gelecek öğretmen adaylarına barınma konusunda yardımcı olacaklarını ifade etmişlerdir.
 
 
                                                                                              Süleyman EGE
                                                                              Boz-Der-Fed Yönetim Kurulu Üyesi
 

Kaynak :Sırıstad .Com
27 Şubat 2012 Diğer 3354 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter