Bağyurdu Şenliği Yapıldı

Bağyurdu Şenliği Yapıldı


Bağyurdu Hizmet Vakfının organize ettiği Bağyurdu Köyü Piknik şöleni Bağyurdu Köyü mezaraltı piknik alanında gerçekleştirildi.Geçtiğimiz aylar içinde yenilenen Bağyurdu Hizmet Vakfı bu yıl pikniğin organizasyonunu üstlenerek örnek bir davranışta bulundu. Profesyonel bir kadro ile Bağyurdululara ve pikniğe gelen hemşerilerimize hizmet veren vakıf, hazırladığı platform ve ses ekipmanları ile beğeni topladı.

İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan piknik Bozkır Ekibi ile devam etti. Öğle vakti pilav ikramının ardından Grup İnce Saz , Bozkır Ekibi ve Çağlayan'lı hemşehrimiz Niyazi Çoşkun pikniğe katılan hemşehrilerimize konser verdi.

Organizasyona katılım oldukça yoğun olurken uzun zamandır Bağyurduna gelmeyip piknik vesilesi ile köye gelenlerin sayısı oldukça fazlaydı. Bağyurdu köyünden olup piknik için köye gelenlerin arasında iş adamı Ali Rıza TANRISEVER, iş adamı Kemal ÇELİK, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Hüseyin ALGÜL, İstanbul Ünv. Tarih Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. İbrahim GÜLER, Balıkesir Bandırma Anadolu Lisesi Müdürü Zübeyir ÇÖMLEKÇİ, Çanakkale İli Gelibolu ilçe Jandarma Konutanı Fatih Mehmet YAĞCI dikkat çeken isimlerdi.

Organizasyona MHP Konya Milletvekili hemşerimiz Mustafa Kalaycı başta olmak üzere Bozkır mülki ve idari amirleri katıldı. Kısa bir süreliğine söz alan Mustafa Kalaycı yıllardır tamamlanamayan Antalya yolu ve Çağlayan Göleti ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ali Rıza TANRISEVER öncülüğünde köy için yapılan yardım kampanyasının ardından Bağyurdu Hizmet Vakfının katılımcılar için hazırlamış olduğu bilgisayar, televizyon, bisiklet gibi hediyelerin çekilişleri yapıldı.

22 Ağustos 2008 Bozkır Haberleri 6329 Okunma
Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter