Asar Tepesinde Yangın

Asar Tepesinde Yangın


30 Temmuz Pazartesi saat 13:10 civarı Asar Tepesinin Konya yoluna bakan tarafında yangın çıktı. Aşırı rüzgardan dolayı birbirine çarpan elektrik tellerinden oluşan kıvılcımdan başladığı sanılan yangın yine aşırı rüzgarın etkisi ile hızla büyüdü. Bozkır Belediyesi İtfaiyesinin müdahele ettiği yangın 13:45 civarında tamamen söndürüldü.

30 Temmuz Pazartesi saat 13:10 civarı Asar Tepesinin Konya yoluna bakan tarafında yangın çıktı. Aşırı rüzgardan dolayı birbirine çarpan elektrik tellerinden oluşan kıvılcımdan başladığı sanılan yangın yine aşırı rüzgarın etkisi ile hızla büyüdü. Bozkır Belediyesi İtfaiyesinin müdahele ettiği yangın 13:45 civarında tamamen söndürüldü. Olayda can kaybı olmazken yangın yerinde bulunan bal arıları duman ve sıcaklıktan dolayı telef oldular. Yaklaşık 10 sene önce ilçe halkının yoğun katılımıyla dikilen çok sayıda kızıl çam ağacı da yandı.Aşırı rüzgardan dolayı Aliçerçi köyünde de ufak bir yangın çıktığı kuru otların yandığı gelen bilgiler arasındadır.
30 Temmuz 2007 Bozkır Haberleri 2694 Okunma
Yorumlar

ali_cicek ali_cicek
2007-07-31 19:37:00

off yaa güzelim yeşillikler gitmiş.bu aralar her tarafta yangınlar çogaldı  tebbirleri iyi almak ve çok dikkatli olmak lazım.osman kardeşime de emeklerinden dolayı  çok teşekkür ederim

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter