23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Coşkuyla Kutlandı


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ülkemizde olduğu gibi İlçemizde de coşku ve heyecan içerisinde kutlandı. Bu yıl 88 nci yıldönümü kutlanan 23 Nisan Bayramı renkli görüntülere sahne oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı etkinlikleri ilk olarak 23 Nisan 2008 Çarşamba sabahı Anıt Meydanındaki çelenk sunma töreni ile başladı. İlçe Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı , Belediye Başkanlığı,Kurum ve kuruluşların çelenklerini Atatürk heykeline bırakmasının akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Meydandaki tören sona erdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlik bölümü ise Bozkır şehir stadyumunda devam etti. Şehir Stadyumundaki törenler Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından başlayan etkinlikler renkli görüntülere neden olurken tribünleri dolduran Bozkırlılar sahadaki öğrencilerin birbirinden güzel oyunları ile hoş vakit geçirdiler. Özellikle Ana Sınıfı öğrencilerinin hazırladığı gösteriler seyircilerin beğenisini topladı.

Fotoğraflar
23 Nisan 2008 Bozkır Haberleri 3410 Okunma
Yorumlar

mutesebbis mutesebbis
2008-04-24 00:08:20

Resimler için teşekkürler

Pessimist Pessimist
2008-04-24 13:58:49

Bütün Çocukların Bayramı  Olan Dünyada Tek Çocuk Bayramı  Özelliği Taşıyan Bu Güzel Günü  Bizlere Hediye Eden Atamıza Çok Teşekkür Ederiz. 
Paylaşım İçin Teşekkürler Osman İkinci Resimde Biraz Torpil Gördüm

smile

smile

mustafaalpaslanbuyuk mustafaalpaslanbuyuk
2008-04-25 01:03:56

Fotoğraflar için teşekkürler.  Çocukluğumda Bozkır’da yaşadığım törenleri hatırlattı.  Ancak eskiden halktan izleyici olarak katılım daha çok olurdu.  Fotoğraflarda göründüğü  kadarıyla ilgi azalmış  gibi.

Görüş Yaz
Üye girişi yapmamışsınız. Yazdığınız yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuzun hemen yayınlanması için üye girişi yapınız.
 

Son Yorumlar

@Hüseyin Ali KINAÇ "Caminizi 25.03.2012 tarihinde gezip görmek nasip oldu.Gerçekten çok güzel bir..." devamı
@şevket "Yazı başka güzel,Kışı başka güzel bu Bozkır neden bu kadar güzel." devamı
@mehmet "Bozkırımızda bu tür faliyetlerin olması bir bozkırlı olarak gurur verici.Kan..." devamı

Yeni Katılanlar

imparator
ummuhan
konya42
alimeyre60
ahmet
sinan
kocatepe
alis
delikurt
macarlar

bozkir.net

Sitemizin içeriği Creative Commons 3.0 ile lisanslanmıştır.
İçeriğimizin yazarlarımız tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Sitemiz hakkında detaylı bilgi için Hakkımızda bölümüne bakabilirsiniz.

RSS - Facebook - Twitter